Tkaniny od projektantów

Tkaniny od projektantów to gwarancja najwyższej jakości i zgodności z najnowszymi modowymi trendami. Dla klientów pragnących stworzyć kreacje niczym ze światowych wybiegów przygotowaliśmy dział z materiałami sygnowanymi, zaprojektowanymi przez najlepszych kreatorów mody. Limitowane serie, szeroka gama wzorów i propozycje od największych domów modowych — to nasza propozycja dla prawdziwych pasjonatów, osób podążających za trendami oraz miłośników najwyższej jakości materiałów.

 

Tkaniny od projektantów — postaw na jakość

 

Znani kreatorzy mody sięgają po najlepsze gatunkowo tkaniny i dzianiny, dlatego decydując się na zakup w sklepie Mimoza materiałów sygnowanych, mogą być Państwo pewni ich jakości. Dzianiny bawełniane, krepy jedwabne, muślin, satyna, szyfon czy żorżeta — to zaledwie kilka z naszych propozycji. Tkaniny od projektantów w sklepie Mimoza to bogactwo wzorów, rodzajów włókien oraz barw pozwala bez trudu znaleźć produkt dostosowany do indywidualnej wizji.

 

Podążasz za trendami? Postaw na tkaniny od projektantów

 

Wybierając materiały sygnowane, mogą mieć Państwo pewność, że powstające kreacje będą w pełni zgodne z najnowszymi modowymi trendami. W ofercie znajdują się dzianiny i tkaniny od projektantów  sygnowane przez takie marki jak m.in. Roberto Cavalli, Gucci, Marc Cain, Dolce & Gabbana czy Versace.

 

NEW

Krepa jedwabna "BRBY"

279zł

NEW

Krepa jedwabna "F-I"

299zł

NEW

Krepa jedwabna "GCI"

299zł

NEW

Krepa jedwabna "GI" na ciemnym tle

299zł

NEW

Krepa jedwabna "meduza"

299zł

NEW

Krepa jedwabna "wąż"

299zł

NEW
Krepa jedwabna drobna łączka na ciemnym tle

Krepa jedwabna drobna łączka na ciemnym tle

269zł

NEW

Krepa jedwabna FDI biało-czarny

299zł

NEW

Krepa jedwabna GCI I

199zł

NEW

Krepa jedwabna GCI II

199zł

NEW

Krepa jedwabna GG bordo

299zł

NEW

Krepa jedwabna GG jasny beż

299zł

Tkaniny od projektantów / Kategorie
Zakres cenowy
Sortuj według