Bawełna

Bawełna wykorzystywana do produkcji odzieży od tysięcy lat do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością, dlatego nie mogło jej zabraknąć również w sklepie MIMOZA. W naszej ofercie tkaniny bawełniane online dostępne są w szerokości od 140 do 150 cm. Sprzedawana jest na metry, przy czym najmniejsza ilość jaką możemy dla państwa uciąć to 10 cm. Sprowadzamy bawełny od najlepszych producentów i staramy się wybierać te, które posiadają oryginalne i ciekawe wzory pasujące do różnych pór roku.

 

Piękno i uniwersalność tkanin bawełnianych

 

Każdy z nas w swojej szafie posiada odzież bawełnianą. Tak nam spowszedniała, iż przestaliśmy zwracać na nią uwagę. A przecież tkanina bawełniana to materiał niezwykle uniwersalny i praktyczny. Nie uczula, więc nadaje się dla osób z wrażliwą skórą. Odpowiednio przygotowana potrafi być bardzo wytrzymała. Nie mechaci się, co również jest ogromną zaletą. Jest silnie higroskopijna i chłodna w dotyku, przez co polecana jest na odzież wiosenną i letnią.

 

Tkaniny bawełniane online

 

Teraz dostępne są również w sprzedaży internetowej tkaniny bawełniane sprowadzane z Włoch czy Hiszpanii. Doskonale nadają się na damskie żakiety, dopasowane sukienki, zarówno wizytowe, jak i codzienne. Bawełna najczęściej wykorzystywana jest do szycia bielizny pościelowej, a więc możemy się pokusić o stworzenie własnego, niepowtarzalnego kompletu pościeli.Bardzo często łączona jest z innymi włóknami, co daje ciekawe efekty. Zestawienie z jedwabiem daje tkaninę mocną i delikatną zarazem, o szlachetnym połysku, również dostępną w sklepie MIMOZA.

 

NEW

Bawełna biała

59zł

NEW

Bawełna chaber

59zł

NEW

Bawełna ciepły beż

59zł

NEW

Bawełna czerwień

59zł

NEW

Bawełna dżungla

149zł

NEW

Bawełna jasna zieleń

59zł

NEW

Bawełna kolorowa łąka

169zł

NEW

Bawełna mazaje na niebieskim tle

98zł

NEW

Bawełna niebieskie kwiaty na czarnym tle

149zł

NEW

Bawełna papugi

99zł

NEW

Bawełna popiel

59zł

NEW

Bawełna popiel zieleń

59zł

Bawełna / Kategorie
Zakres cenowy
Sortuj według