Tkaniny Sygnowane

Jest 119 produktów.

Pokazano 1-12 z 119 pozycji

Sygnowane tkaniny premium   Tkaniny sygnowane to tkaniny zamawiane przez projektantów najlepszych domów mody. Teraz dostępne są również dla klientów z Warszawy i całej Polski w naszym sklepie MIMOZA. Znajdą tu Państwo jedwabne krepy, satyny, szyfony i muśliny, wiskozowe dzianiny oraz bawełny, sygnowane takimi domami mody jak: Versace, Gucci, Bally, Dolce Gabbana czy Roberto Cavalli. Większość tkanin sygnowanych sprzedajemy na metry, czyli wielokrotność 10 cm, część natomiast sprzedawana jest wyłącznie na tzw. kupony. 

Uwaga w wypadku chęci poznania pełnej  oferty tkanin sygnowanych  prosimy o kontakt pod numer 503756768! Tkaniny w ograniczonej ilości

Tkaniny sygnowane to najbardziej prestiżowe wśród tkanin. Ich skład czy wzory najczęściej produkowane są na specjalne zamówienie najlepszych projektantów i znanych domów mody. Wiele z nich powstaje w bardzo ograniczonej ilości, przez co nie ma możliwości domówienia jej w późniejszym czasie. Proponujemy zatem kupować zawsze trochę większą ilość, by mieć pewność, iż nie zabraknie nam materiału na wymarzony projekt.