Nowości

W ostatnim czasie nasza hurtownia poszerzyła swoją ofertę o wiele nowych, pięknych materiałów. Wśród nowości znajdują się zarówno wyjątkowe, ekskluzywne tkaniny, takie jak satyna jedwabna, tiul czy wełna ubraniowa, jak i te, które z powodzeniem sprawdzą się w codziennym użytkowaniu, np. wiskoza w różnorodnych, oryginalnych wzorach. 

Pokaż więcej

Wszystkie nasze nowe produkty są starannie selekcjonowane i sprowadzane od renomowanych producentów m.in. z Włoch, Portugalii czy Hiszpanii, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Dzięki temu mamy pewność, że każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Nowe materiały najwyższej jakości

W naszej ofercie pojawiło się wiele nowych materiałów, zarówno syntetycznych, jak i wykonanych z naturalnych włókien, które wyróżniają się swoją jakością, trwałością oraz estetyką. Ponadto są one wyjątkowo miękkie i przyjemne w dotyku, a także bezpieczne nawet dla delikatnej skóry, dzięki czemu można z nich tworzyć różnorodne elementy odzieży i nie tylko.

Odpowiednie tkaniny znajdą wśród naszych nowości zarówno profesjonalne krawcowe, jak i osoby zajmujące się szyciem jedynie hobbystycznie. Jesteśmy pewni, że przy odpowiedniej pielęgnacji ubrania i dodatki lub inne produkty z nich wykonane będą niezwykle wygodne w noszeniu oraz zachowają swój nienaganny wygląd przez wiele lat. 

Aktywne filtry