Sklep z tkaninami Warszawa - Śródmieście

Mimoza Tkaniny to nie tylko miejsce w sieci dla kreatywnych osób, ale również stacjonarny sklep z tkaninami w Warszawie. Tkaniny dostępne w naszym sklepie wyróżniają się atrakcyjną ceną, wysoką jakością oraz wyszukanymi wzorami. Nie mamy wątpliwości, że tkaniny znajdujące się w sklepie stacjonarnym spełnią oczekiwania zarówno amatora szyjącego nieskomplikowane ubrania i akcesoria w zaciszu swojego domu, jak i profesjonalisty szukającego materiałów o najwyższym standardzie.

Tkaniny Warszawa - sklep Mimoza Tkaniny w Śródmieściu

kolorowe rolki tkanin

„Mimoza” to sklep stacjonarny z tkaninami w Warszawie, który od 1995 do 1 kwietnia 2019 roku mieścił się na Nowym Świecie. Od teraz znaleźć nas można pod adresem: Bellottiego 3, 01-022 Warszawa. Większe i nowoczesne wnętrze zapewni Państwu zdecydowanie lepszy wgląd do bogatego asortymentu tkanin jaki posiadamy. Znajdą Państwo u nas m.in.: jedwabie w każdej postaci (jedwabne satyny, muśliny, szyfony, żorżety, szantungi, tafty)bawełny, wełny, mieszanki koronki, cekiny. Posiadamy również żakardy, tiule, lamy, organzy, siatki, tkaniny artystyczne i wiele więcej. Nasze tkaniny sprowadzamy w niewielkich ilościach, krótkich seriach, głównie z Włoch, Portugalii oraz Hiszpanii. Ta wielokulturowa mieszanka zapewni bogaty wybór tkanin na każdą okazje

Sprawdzony sklep z tkaninami – Warszawa

Bogato wyposażony sklep z tkaninami? Warszawa Śródmieście– to właśnie tutaj, przy ulicy Bellottiego 3, znajduje się sklep Mimoza. Wśród proponowanych przez nas produktów znajdziesz bogatą gamę materiałów o zróżnicowanej gramaturze, wzorach, specyfice. Elastyczna dzianina w intensywnym kolorze, aksamit w modnym odcieniu butelkowej zieleni, tiul ozdobiony cekinowymi aplikacjami, a może delikatna, francuska koronka? Nasz stacjonarny sklep z tkaninami w centrum Warszawy (Śródmieście) oferuje szeroki wybór materiałów pozwalających stworzyć zarówno eleganckie kreacje wieczorowe, stroje karnawałowe czy codzienną garderobę zgodną z najświeższymi trendami, jak i efektowne dodatki do domu (zasłony, poszewki, obrusy).

Zakup materiałów i tkanin w Warszawie

Nasz sklep z materiałami w Warszawie umożliwia wygodny zakup tkanin. Materiały sprzedawane na metry bieżące wyróżniają się nie tylko wysoką jakością, ale również atrakcyjną ceną, co ma szczególnie duże znaczenie przy większych zakupach. Nie jesteś pewien, jaka tkanina spełni Twoje oczekiwania? Nasi wykwalifikowani pracownicy służą radą! Mamy pewność, że z naszą pomocą wybierzesz najlepszy dla siebie produkt.

Zapraszamy! Zespół Mimoza-Tkaniny

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło