Dzianiny

Rozciągliwe tkaniny od lat cieszą się ogromną popularnością nie tylko w dziedzinie odzieży sportowej. Wizytowe bluzki, spodnie i sukienki uszyte z tkaniny dzianiny dobrej jakości będą równie eleganckie. W sklepie MIMOZA oferujemy najwyższej jakości tkaniny dzianiny jedwabne, wiskozowe i cupro, zarówno wzorzyste, jak i w pięknych, nasyconych jednolitych kolorach. Wszystkie dzianiny, zarówno w ofercie internetowej i stacjonarnej, sprzedajemy na metry, a najmniejszą ilością, jaką mogą Państwo zakupić to 10 cm.

Pokaż więcej

Tkaniny dzianiny stworzone na letnie kreacje

Znajdujące się w naszej ofercie tkaniny dzianiny zawierają jedynie 3% elastanu, co w zupełności wystarcza by dodać elastyczności bez nadmiernego ingerowania w szlachetność podstawowego surowca danej tkaniny. Jedwab, wiskoza, bawełna i cupro, które są dostępne w tym dziale, to materiały typowo letnie, dające uczucie chłodu na skórze. Będą one idealne na letnie kreacje, takie jak sukienki, bluzeczki, spódnice czy tuniki. Wybierając wzory kwiatowe możemy stworzyć piękne plażowe suknie.

Uniwersalne tkaniny dzianiny

Niektóre z wzorów uniwersalnie pasują zarówno dla osoby dorosłej i dziecka, powstać mogą z nich cudowne duety dla matki i córki. Dzięki szlachetności jedwabiu można uszyć z niego wspaniałą kreację wizytową. Warto pamiętać, iż delikatne i lejące tkaniny dzianiny przez swą elastyczność potrafią sprawiać problemy podczas wykrawania niewprawionym osobom. Warto więc brać pod uwagę ten fakt, zanim weźmiemy do ręki nożyce i pomyśleć o naddaniu kilku dodatkowych milimetrów na szwy.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło