Dzianiny wełniane

Ciepłe, wygodne ubrania wykonane z wełny to niezbędny element każdej sezonowej garderoby. Takie przeznaczenie zyskuje dzięki swoim różnorodnym zastosowaniom i właściwościom. Wełniana dzianina, oferowana do kupienia na metry w sklepie internetowym Mimoza tkaniny, to niekończące się możliwości tworzenia unikalnej odzieży, która będzie przydatna w najbardziej niekorzystnych warunkach pogodowych. Używana w produkcji zarówno damskich, jak i męskich ubrań, wysokiej jakości wełna, będzie doskonałym materiałem do tworzenia takich wyrobów włókienniczych, jak swetry, sukienki, płaszcze, kominy i wiele innych.

Pokaż więcej

Dzianiny wełniane na jesień i zimę

Włókna wełny pozyskiwane są z sierści zwierząt, które nierzadko żyją w skrajnych warunkach klimatycznych. Dzięki swoim właściwościom izolacyjnym wełna jest od lat doceniana w produkcji ubrań na chłodniejszą część roku, ale nie tylko. Wełniana dzianina chłodzi ciało latem, a grzeje zimą. Rękawiczki i skarpety wykonane z tego włókna zapobiegają odmrożeniom. Przy wyższych temperaturach doskonale sprawdzi się cienka dzianina wełniana i wykonane z niej eleganckie swetry. Dodatkowym atutem jest jej higroskopijność, czyli pochłanianie wilgoci, które jest na najwyższym poziomie.

Niezawodna dzianina wełniana

Dzianina wełniana, dzięki swoim właściwościom termoregulacyjnym, jest idealnym materiałem na bieliznę nocną. Nie powoduje alergii ani podrażnień. Wełna pozostaje delikatna i miła w dotyku - nawet po długim użytkowaniu i wielu praniach. Ciekawe wzory, w połączeniu ze stonowanymi lub wyrazistymi barwami, pozwolą tworzyć efektywne, a przede wszystkim komfortowe kreacje, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło