Tkaniny na sukienki wieczorowe

Sukienki wieczorowe to unikalne kreacje na wyjątkowe uroczystości, wymagają zatem zastosowania najwyższej jakości materiałów. W sklepie Mimoza znajdą Państwo tkaniny na sukienki wieczorowe wykonane z różnych wysokogatunkowych włókien, dzięki którym możliwe będzie stworzenie prawdziwych dzieł sztuki. Sprzedawane na metry materiały sprawdzą się zarówno przy szyciu klasycznych eleganckich sukni, jak i podczas projektowania strojów awangardowych, kontrowersyjnych i wizjonerskich.

Pokaż więcej

Klasyczne tkaniny na sukienki wieczorowe

W naszej ofercie znajdują się tkaniny na sukienki wieczorowe idealne do uszycia klasycznej eleganckiej kreacji. Mogą Państwo sięgnąć po lejący i mięsisty acetat sukienkowy premium, będący rozwiązaniem wyjątkowo uniwersalnym i atrakcyjnym cenowo. Do dyspozycji klientów pozostają też m.in. idealne do szycia powłóczystych sukni tkaniny szyfonowe, delikatna satyna jedwabna, welur czy aksamit. Ekskluzywne tkaniny cekinowe pozwolą na stworzenie pełnych blasku wieczorowych stylizacji.

Tkaniny dla haute couture

Najbardziej wymagającym klientom polecamy dział z tkaninami dla haute couture. Znajdują się w nim takie materiały jak m.in. tkanina cekinowa na tiulu, tkanina jedwabna z koralikami lub tkanina cekinowa na jedwabiu.

Aktywne filtry