Tkanina wiskozowa we wzory

Tkaniny wiskozowe we wzory

W zależności od potrzeb możesz wybrać tkaniny wiskozowe wzorzyste, z bardzo różnymi motywami i kolorami.. Przepiękny wygląd tej tkaniny i duża użyteczność są szczególnie ważne, jeżeli uszyte mają być zwiewne sukienki lub bluzki. Jest to tzw. materiał lejący się, który będzie idealnie pasować na tuniki. Spektrum zastosowań tkaniny wiskozowej jest ogromne. Dobrze się sprawdzi szczególnie latem.

Pokaż więcej

Czym jest krepa wiskozowa?

Krepa wiskozowa to rodzaj tkaniny, która powstaje z włókien celulozowych pozyskiwanych z naturalnych źródeł, takich jak bambus czy inne drewno. Następnie są one przetwarzane chemicznie w celu uzyskania syntetycznych włókien. W efekcie powstaje materiał o wyjątkowych właściwościach, który łączy zalety zarówno tkanin naturalnych, jak i syntetycznych.

Wyróżniającą cechą krepy wiskozowej jest jej struktura – tkanina ta charakteryzuje się niebywałą gładkością i delikatnym połyskiem. Ponadto materiał ten jest miękki i przewiewny. Dzięki temu krepa wiskozowa jest nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także bardzo wygodna w codziennym noszeniu. 

Zastosowanie krepy wiskozowej

Krepa wiskozowa jest chętnie wykorzystywana do produkcji odzieży damskiej, takiej jak sukienki, spódnice czy bluzki. Jej miękkość i przewiewność sprawiają, że ubrania wykonane z tego materiału są niezwykle komfortowe w noszeniu. Ponadto tkanina ta doskonale się układa na sylwetce, podkreślając atuty figury i maskując ewentualne niedoskonałości. 

Przykładowo za pomocą krepy wiskozowej w połączeniu z delikatną koronką bawełnianą można stworzyć jedyne w swoim rodzaju letnie sukienki na co dzień oraz wyjątkowe okazje. Tradycyjne ubrania to jednak nie wszystko. Krepa wiskozowa doceniana jest również w produkcji rozmaitych dodatków, takich jak chusty, szale czy apaszki.

Aktywne filtry