Cekiny

Blask cekinów - sklep Mimoza przedstawia tkaniny cekinowe

Tkaniny cekinowe zyskują coraz większą popularność ze względu na swój niecodzienny wygląd i ogromne możliwości wykorzystywania. Tkaniny, które pokrywają efektowne cekiny sklep Mimoza oferuje w kilku wersjach. Dostępne są na elastycznym tiulu ułożone w piękne i misterne wzory, które odpowiednio ułożone w gotowym wyrobie pomogą optycznie wydłużyć i wyszczuplić sylwetkę. Oferujemy również wysokiej jakości połączenie koralików na jedwabiu oraz kolorowe tkaniny jedwabne z samymi koralikami wzbogacone o cekiny. Sklep Mimoza wszystkie tkaniny cekinowe sprzedaje w dogodnej ilości od 10 cm wzwyż.

Pokaż więcej

Cekiny nie tylko do eleganckich kreacji

Te niezwykle bogate, zdobione cekinami tkaniny, będą idealne na spektakularne kreacje sylwestrowe i karnawałowe. Możemy z nich uszyć zarówno suknie długie, jak i mini, łączyć z innymi tkaninami bądź użyć jedynie jako dodatku. Fragmenty cekinowych tkanin możemy ponaszywać do dżinsów, koszulek, torebek, a nawet butów, by nadać im niepowtarzalnego charakteru. W ten sposób możemy spersonalizować niemal każdy element naszej garderoby.

Materiały cekinowe – wspaniały wygląd i najwyższa jakość 

Materiały cekinowe, które znajdziesz w naszym asortymencie, cechują się nie tylko pięknym wyglądem, ale także wysoką jakością oraz trwałością. Dzięki temu sprawdzą się do tworzenia różnorodnych, jedynych w swoim rodzaju kreacji i dodatków, które będą Ci służyć podczas wielu okazji, nie tracąc przy tym swojej wspaniałej estetyki. Warto jednak zwrócić uwagę na sposób prania materiałów cekinowych. Aby uniknąć ich uszkodzenia czy też urwania cekinów i koralików, najlepiej czyścić je ręcznie lub w specjalnych workach do prania. 

Szeroki wybór tkanin cekinowych

Dbamy o to, by dostarczać naszym klientom ogromny wybór tkanin cekinowych, dzięki czemu każdy znajdzie wśród nich materiał, który spełni jego oczekiwania. Dostępne produkty różnią się między sobą nie tylko włóknem, z jakiego są wykonane, ale też kolorystyką, wzorem, grubością i rodzajem cekinów lub koralików, które je zdobią. 

Szczególną popularnością cieszą się jednak złote, srebrne lub kolorowe cekiny na siatce, szyfonie, tiulu czy dzianinie, które tworzą na tych materiałach rozmaite wzory, np. kwiaty, łuski, fale i elementy przypominające witraże. Dzięki tego typu tkaninom cekinowym stworzysz jedyne w swoim rodzaju kreacje i różnorodne akcesoria, które podkreślą Twoją urodę. Co więcej, wszystkie z nich z całą pewnością wyróżnią się na tle innych.

Aktywne filtry