Tkaniny na koszule

Koszula to klasyczny element ubioru damskiego lub męskiego, sprawdzająca się zarówno w eleganckich, jak też codziennych stylizacjach. Ze względu na swój formalny charakter szyta jest najczęściej z materiałów naturalnych, w stonowanych kolorach. Tkaniny na koszule powinny wyróżniać się wysoką jakością, dzięki której będą doskonale leżeć i perfekcyjnie wyglądać. Ich gramatura jest niższa niż w przypadku tkaniny na garnitury czy kostiumy, jednak warto dostosować ją do konkretnego zastosowania.

 

Klasyczne tkaniny na koszule

 

W sklepie Mimoza oferujemy klasyczne tkaniny na koszule, wyróżniające się najwyższą jakością i sprzedawane na metry. Posiadamy szeroką gamę włoskich tkanin bawełnianych, oddychających i nieprześwitujących. Wysoka jakość to gwarancja eleganckiego wyglądu, wytrzymałości koszuli oraz komfortu noszenia. Dostępne są tkaniny gładkie w wielu kolorach, a także tkaniny wzorzyste.

 

Tkaniny na koszule idealne na lato

 

Idealnym rozwiązaniem na lato jest tkanina lniana, wykonana z naturalnego i oddychającego włókna. To doskonała propozycja dla klientów pragnących stworzyć klasyczne i przewiewne koszule na sezon letni bądź oryginalne stylizacje w stylu boho. Tkaniny na koszule w sklepie mimoza-tkaniny.pl

 

NEW
Tkanina bawełniana ciepły beż

Tkanina bawełniana ciepły beż

139zł

NEW
Tkanina bawełniana czerwień

Tkanina bawełniana czerwień

119zł

NEW
Tkanina bawełniana jasna zieleń

Tkanina bawełniana jasna zieleń

159zł

NEW
Tkanina bawełniana popiel zieleń

Tkanina bawełniana popiel zieleń

98zł

NEW
Tkanina bawełniana róż

Tkanina bawełniana róż

129zł

Tkaniny na koszule / Kategorie
Zakres cenowy
Sortuj według