Krepa Jedwabna - Żorżeta

Pierwszym krokiem na drodze do stworzenia idealnej sukienki, żakietu, spodni czy męskiej marynarki jest wybór materiału. To właśnie zastosowana tkanina nadaje projektowi pożądanego kształtu, podkreśla atuty sylwetki czy sprawia, że czujemy się w danym ubraniu swobodnie i atrakcyjnie. Wszystkim profesjonalistom i amatorom kochającym kreatywne szycie z wielką satysfakcją przedstawiamy kolekcję tkanin jedwabnych. Jedwab (krepa)to materiał, który mile widziany jest w każdej pracowni krawieckiej.

Pokaż więcej

Gładka tkanina jedwabna

Krepa jedwabna od wieków znajduje w krawiectwie szerokie zastosowanie. Gładka tkanina jedwabna o miękkiej strukturze i eleganckim wykończeniu doskonale sprawdza się podczas szycia kreacji wieczorowych, stylowych bluzek i lekkich tunik. Mimo swojej szlachetności i wysokiej jakości, tkaniny jedwabne dostępne w sklepie Mimoza charakteryzują się atrakcyjną ceną, która na rynku nie znajduje dla siebie konkurencji.

Tkanina krepa jedwabna – znajdź wariant dla siebie

Gładka, błyszcząca tkanina na wieczorową suknię, wzorzysty i oddychający materiał na modne, lekkie spodnie, a może efektowna tkanina na tunikę w stylu boho? Niezależnie od tego, jaka wizja roztacza się w Twojej głowie, możesz mieć pewność, że wśród naszych produktów znajdziesz tkaninę, dzięki której nadasz jej realnych kształtów. Kolekcja jedwabnej krepy jest niezwykle bogata i obejmuje tkaniny o zróżnicowanej gramaturze, wykończeniu, wzorach i kolorystyce.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło